Left Alışverişe devam et
Siparişiniz

Sepetinizde hiç ürün yok

Hakkımızda

 

ONSbazaar GmbH, www.onsbazaar.com

ONSbazaar; taze, lezzetli, sağlıklı ve yüksek kalite standardlarında yüzlerce temel, vegan&vejeteryan, yöresel ve gurme gıda ürün çeşitlerini başta Almanya olmak üzere Avrupa’nın her ülkesine dört mevsim hızlı, garantili ve hijyen kurallarına uygun bir şekilde iletmektedir.

Gıdanın yanısıra ev ve süs eşyalarını da aynı standartlarda kargo firmaları aracılığıyla  tüketicilerin ayaklarına kadar ulaştırmaktadır.

Türkiye,  İspanya, Yunanistan ve diğer Balkan Ülkeleri ile Suriye ve Irak’a ait farklı ve en özel lezzetleri, bu ülkelerin tarih, kültür ve doğal dokusunu yansıtan objeleri aynı platformda toplayan ONSbazaar ürünlerini uluslararası sertifika ve standartlara uygun şekilde tüketicilerine sunmaktadır.

Alman Telemedya Yasası (DDG) 'ye Göre Bildiriler:

ONSbazaar GmbH

Odenwaldstr. 56, 63322 Rödermark

 

Yasal Temsilci: Dr. Ömer Özdemir

Telefon: +49 176 81230548

E-Mail: info@onsbazaar.com

Web: https://onsbazaar.com

 

Amtsgericht Offenbach am Main HRB 55971

St.Nr. 044 240 61298

Ust.IdNr. DE345362075

Geschäftsführer Dr. Ömer Özdemir


Volksbank Karlsruhe Baden-Baden

Kontonummer: 1062683.8

IBAN : DE22 6619 0000 0010 6268 38

BIC-SWIFT: GENODE61KA1

Anlaşmazlık Çözümü

Avrupa Komisyonu, çevrimiçi anlaşmazlık çözümü için bir platform sağlar: https://ec.europa.eu/consumers/odr

E-Posta adresimizi yukarıda bulabilirsiniz.

Bir tüketici tahkim kurulu önünde anlaşmazlıkların halli işlemlerine katılmaya ne istekliyiz ne de yükümlüyüz.

İçerik Sorumluluğu

Bir hizmet sağlayıcı olarak, Alman Telemedya Yasası'nın (DDG) Madde 7, Paragraf 1'i gereğince genel yasalara uygun olarak bu sayfalardaki kendi içeriğimizden sorumluyuz. Buna karşın DDG  8,9 ve 10’a göre, bir hizmet sağlayıcı olarak, iletilen, saklanan veya kullanım için erişim sağlanan üçüncü taraf bilgilerini takip etmek veya yasa dışı faaliyetlere işaret eden durumları araştırmakla yükümlü değiliz.

Genel yasalara göre bilgi kullanımını kaldırma veya engelleme yükümlülükleri bundan etkilenmez. Ancak bu konudaki sorumluluk belirli bir ihlalden haberdar olunduğundan itibaren mümkündür. Bu konudaki gerekli işlemler ilgili ihlalden haberdar olduğumuz andan itibaren tarafımızca ivedilikle gerçekleştirilecektir.

Bağlantı Sorumluluğu

Teklifimiz, içeriği üzerinde hiçbir etkimiz olmayan harici üçüncü taraf web sitelerine bağlantılar içermektedir. Bu nedenle, bu üçüncü taraf içerikleri için herhangi bir sorumluluk kabul edemeyiz. İlgili sayfaların sağlayıcısı veya operatörü, sayfalarının içeriğinden her zaman kendisi sorumludur. 

Bağlantılı sayfalar, bağlantının verildiği andaki olası yasal ihlallere karşı kontrol edilmektedir. Bağlantının oluşturulduğu sırada yasa dışı içerik bulunmamaktadır.

Bununla beraber, bağlantılı sayfaların içeriğinin kalıcı olarak kontrol edilmesi, ancak yasaların ihlal edildiğine dair somut kanıtların olması halinde talep edilebilir. Yasal ihlallerden haberdar olduktan sonra ilgili bağlantılar ve ekleri yayından derhal tarafımızca kaldırılacaktır.

Telif Hakkı

Web sitesi operatörü tarafından oluşturulan bu sayfalardaki içerik ve ürünler Alman telif hakkı yasasına tabidir. Bu sitenin Telif Hakkı yasaları kapsamı dışında çoğaltılması, dağıtılması ve her türlü kullanımı site sahibinin yazılı onayını gerektirir.

Web site içeriklerinin indirilmesi, kopyalanması ve kullanımı ancak ticari olmayan kullanım halleri için mümkündür.

Bu sitedeki içerikler sahibi tarafından oluşturulmaması durumunda üçüncü şahısların telif hakları gözetilmektedir. Yine de bir telif hakkı ihlalinin söz konusu olması durumunda, bizim bu konu hakkında bilgilendirilmemizin akabinde ilgili içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır.

Site Operatörü ve Site İçerik Sorumlusu: Ömer Hakan ÖLÇER

 

 

}